Novinky

Dne 9. dubna nám začíná jarní trimestr a Vy již nyní můžete vybírat z kurzů 1x týdně 90 minut. Během března budou také vypsány nové intenzivní víkendové kurzy, které budou začínat na konci dubna. Neváhejte a hlaste se. Těšíme se na Vás.

Milí studenti a přátelé školy, děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2017 a posíláme Vám přáníčko od celého týmu školy. Těšíme se na setkání s Vámi v roce 2018.

Darujte vánoční poukaz na skupinovou nebo individuální výuku. Lze darovat celý kurz nebo jen část kurzovného. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. 774 225 830 nebo na info@jslvice.cz.

Na našem Facebooku budeme pravidelně sdílet odkazy na testování slovíček v interaktivní platformě. Po kliknutí na odkaz se do ní jen přihlaste a můžete neomezeně testovat slovní zásobu v několika testových variantách. Sledujte nás na Facebooku :-)

Kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a češtiny začínají o víkendu 11.-12. 11. 2017. Výuka v sobotu/neděli po dobu 6 týdnů. Pokud si nejste jisti svojí úrovní, napište nám o rozřazovací test zdarma. Neváhejte a hlaste se. Těšíme se na Vás.

Pro všechny studenty angličtiny a němčiny pořádáme lekce anglické a německé konverzace, které jsou vždy ve čtvrtek 19.00 - 20.00. Jsou vítáni studenti všech úrovní. Cena 150 Kč za lekci. Rezervujte si místo na info@jslvice.cz, tel. 774 225 830 nebo na našich stránkách. Těšíme se na Vás :-)

Všichni naši studenti se mohou nyní zdarma v našich učebnách připojovat na naši wi-fi a využívat bezplatně internet.