Novinky

Milí studenti a přátelé školy, děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2017 a posíláme Vám přáníčko od celého týmu školy. Těšíme se na setkání s Vámi v roce 2018.

Darujte vánoční poukaz na skupinovou nebo individuální výuku. Lze darovat celý kurz nebo jen část kurzovného. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. 774 225 830 nebo na info@jslvice.cz.

Na našem Facebooku budeme pravidelně sdílet odkazy na testování slovíček v interaktivní platformě. Po kliknutí na odkaz se do ní jen přihlaste a můžete neomezeně testovat slovní zásobu v několika testových variantách. Sledujte nás na Facebooku :-)

Kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a češtiny začínají o víkendu 11.-12. 11. 2017. Výuka v sobotu/neděli po dobu 6 týdnů. Pokud si nejste jisti svojí úrovní, napište nám o rozřazovací test zdarma. Neváhejte a hlaste se. Těšíme se na Vás.

Pro všechny studenty angličtiny a němčiny pořádáme lekce anglické a německé konverzace, které jsou vždy ve čtvrtek 19.00 - 20.00. Jsou vítáni studenti všech úrovní. Cena 150 Kč za lekci. Rezervujte si místo na info@jslvice.cz, tel. 774 225 830 nebo na našich stránkách. Těšíme se na Vás :-)

Všichni naši studenti se mohou nyní zdarma v našich učebnách připojovat na naši wi-fi a využívat bezplatně internet.

Studentovi skupinového kurzu, který přivede dalšího studenta do jeho kurzu, nabízíme 5% slevu z kurzovného. Slevu lze uplatnit pouze v případě, že oba studenti budou navštěvovat stejný skupinový kurz.

Poznávejte krásy evropského podzimu od 25. září s Jazykovou školou Lvice. Vypsali jsme pro Vás skupinové kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny a češtiny. Výuka je buď 1x týdně 90 minut, nebo je intenzivní víkendová. Rozřazovací testy ZDARMA. Těšíme se na Vás.