Jak se k nám dostanete

Jazyková škola Lvice s. r. o.

Pražská 37/45, 301 00 Plzeň

+420 774 225 830

info@jslvice.cz

IČ: 06036155

Z hlavního vlakového nádraží:

Lze dojít pešky kolem "malého Tesca" - ca 200-300 m.
tramvaj č. 1, 2 - nástup zastávka Hlavní nádraží, výstup na zastávce Anglické nábřeží. Naše škola je ca 50 m od zastávky směrem k řece.

Z autobusového nádraží:
tramvaj č. 2 - nástup zastávka CAN Skvrňanská, výstup na zastávce Anglické nábřeží. Naše škola je ca 50 m od zastávky směrem k řece.

Z náměstí Republiky v Plzni:
Jděte směrem ke Křižíkovým sadům, kolem hotelu U Zvonu pokračujte směrem k řece. Naše škole je ve 2. domě od řeky. Čas chůze ca 5 minut.

Autem:
Z Klatovské třídy odbočte na Americkou ulici. Na světelné křižovatce před řekou (vedle je McDonald's) odbočte vlevo na Anglické nábřeží a dojedete až k naší škole, která je v domě na Pražské ulici, jež kolmo ukončuje Anglické nábřeží.

Možné parkování:
příjezd po Anglickém nábřeží: parkování na druhé straně řeky, tj. Denisovo nábřeží (poté přejít most směrem do města, čas chůze ca 3 minuty).
příjezd od náměstí Republiky: parkování v Šafaříkových sadech (poté pešky Pražskou ulicí k řece, čas chůze ca 3 minuty), na Denisově nábřeží (poté přejít most směrem do města, čas chůze ca 3 minuty).
příjezd od nákupního centra Plaza: parkovací dům Rychtářka (projít Mlýnskou strouhou a pokračovat kolem hotelu U Zvonu směrem k řece, naše škole je ve 2. domě od řeky, čas chůze ca 5 minut) nebo ve Fügnerově ulici (za rohem Pražské ulice).

Neváhejte nás kontaktovat