Často kladené otázky - individuální výuka
Sem vložte podnadpis

OTÁZKY A ODPOVĚDI: ČASTO KLADENÉ OTÁZKY - INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Jaký je rozdíl mezi individuální a skupinovou výukou?

Skupinové kurzy mají přesně daný obsah, den, čas a místo kurzu. Naproti tomu individuální výuka se přizpůsobí Vašim potřebách: sami si zvolíte den, čas a intenzitu kurzu. Obsah výuky si můžete určit také sami, případně Vám s ním poradí lektorka s ohledem na Vaše cíle výuky (např. cesta do zahraničí, příprava na konferenci, na zkoušku apod.). Lekce lze mít v našich učebnách nebo např. v kavárně či Vaší firmě.

V případě dotazů či nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat.

Které jazyky vyučujete na individuálních lekcích?

Individuálně vyučujeme anglický, německý, francouzský, ruský a český jazyk pro cizince i pro rodilé mluvčí. V případě Vašeho zájmu zajistíme výuku i dalších jazyků.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Máte stanoven minimální počet předplacených lekcí?

Minimální počet předplacených lekcí je vždy na dohodě mezi školou a studentem. Standardně se předplácí minimálně 5 lekcí.

Kdy mohu s výukou začít? Za jak dlouho jste schopni výuku realizovat?

Individuální lekce lze začít odebírat kdykoliv během roku. Poté, co spolu domluvíme všechny podrobnosti (den, čas, intenzita, obsah) Vaší výuky, je možné mít první lekci přibližně do týdne. Výuku lze domluvit i dlouhodoběji dopředu, minimum je ale přibližně týden předem.

Jaké musím mít učebnice na individuální výuku?

Učebnici si můžete na výuku zvolit sami, případně Vám s výběrem pomůže lektorka s ohledem na Vaše cíle (příprava na zkoušku, na cestu do zahraničí, na konferenci atd.).

Pokud by nebyla k dispozici učebnice, která by splňovala Vaše požadavky, lektorka si pro Vás připraví individuální materiály.

Kolik lekcí týdně mohu absolvovat?

Intenzita kurzu je zcela na Vás. Je možné mít výuku celé dopoledne/odpoledne, 1-2 lekce denně, obden či 1x nebo 2x týdně. Pokud byste si nebyli jisti, rádi Vám poradíme.

Ve které dny a časy by probíhala výuka?

Dny a časy výuky jsou zcela na Vás. Je také možné mít každý týden jiné dny a časy výuky.

Nemohu se na lekci dostavit. Jak dlouho předem Vám to musím oznámit, aby mi lekce nepropadla a mohla ji nahradit jindy?

Lekce lze přesouvat min. 24 hodin před lekcí. Pokud by byla požadována změna lekce méně než 24 hodin předem, tak bohužel lekce propadá.

Kolik zaplatím za individuální výuku?

Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat. Cenu ovlivňuje počet osob na lekci, téma a místo výuky.

Co zahrnuje cena za individuální výuku?

Cena za lekci zahrnuje zkušeného lektora s odpovídajícím vzděláním a praxí, doplňkové učební materiály, které si pro Vás připraví lektor, poradenství ohledně metod a cílů výuky a také rezervování učebny, případně cestu lektora na místo výuky mimo učebny školy. Dále je v ceně zahrnuto sledování pokroku studenta, kontrola kvality výuky a především individuální a flexibilní přístup.

V případě Vašeho zájmu je v ceně rozřazovací test, který určí Vaši úroveň znalostí podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Kde individuální výuka probíhá?

Výuku lze mít v našich učebnách (Jungmannova 7, Plzeň) nebo např. v kavárně či Vaší firmě. Místo výuky je na domluvě.

Mohu individuální výuku přerušit a poté opět pokračovat? Nepropadnou mi předplacené lekce?

Ano, výuku lze přerušit, ale předplacené lekce mají limit, dokdy se musí vyčerpat. Přesné počty předplacených lekcí a jejich limitů naleznete v našich Obchodních podmínkách.

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme na tel. 774 225 830, prostřednictvím e-mailu info@jslvice.cz či kontaktního formuláře níže.